• RELAX GOLF JIHLAVA
  • Header 1
  • Header 2
  • Header 3

Relax Tour 2019

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Hraje se celkem osm turnajů na stableford body.  Prvních osm hráčů bude po ukončení základní části rozděleno do dvou skupin a sehrají finálovou jamkovku vyřazovacím způsobem. Vítěz získá hodinky od firmy Tovys.

  •  autopat 1m
  •  poplatek 300,- Kč/hráč
  •  hraje se: podložka (odpaliště,grýn, fervej, asfalt, raf od 0m do 30,00 m), "smeták"(raf, písek, ostatní neřádstvo)
  •  VYSOKÁ TRÁVA VŽDY POUZE ŽELEZA A VŽDY „SMETÁK“
  •  PÍSEK VŽDY POUZE „SMETÁK“
  •  pozice vlajky ZÁKLADNÍ, rychlost grýnů ZÁKLADNÍ
  • hraje se na STABLEFORD BODY a HCP se nastavuje na 1. turnaj podle osobního HCP hráče, v dalších turnajích se nastavuje "interní" HCP (viz pozn. dole)
  •  přihlášky na telefon.čísle 605 278 864, nebo přes rezervaci
  •  přejeme pěknou hru

Aby byl turnaj zajímavější a spravedlivější, bude každému hráči po každém kole upraven HCP na základě  výsledku na "interní" HCP podle pravidel Golfové federace, tzn. může dojít v některých případech i ke zhoršení. Na další kolo si hráč nastaví vždy nový "interní" HCP.  Budete překvapeni, na jakou úroveň se někteří z vás mohou dostat.

První tři hráči v každém kole dostanou malou pozornost od sponzorů turnaje.

 
  Plán turnajů.    
        Hřiště Odehrát do Sponzor
1 Kunětická Hora 18.11.2018 F. Vopálenský
2 Diamond Country Club 9.12.2018 Petr Blažek
3 Karlštejn 10-27 30.12.2018 Míra Havel
4 Royal Golf Club Marianske Lazne 13.1.2019 Olda Zána
5 Pleneuf-Val Andre (Fr) 27.1.2019 Pavel Cejnek
6 Fontana Golf Course 10.2.2019 Martin Štajgl
7 Achensee Golf Club 24.2.2019 Karel Sedmík
8 München Eichenried AB 10.3.2019 Kamil Štveráček 

 

 

Průběžné výsledky 

  Turnaj č. 1. (Kunětická Hora).          
             
Pořadí Jméno HCP Výsledek HCP nový Body v turnaji  Body celkem
1 Zána O. ml. 37 60 24,8 100  
2 Pleško Pavel 54 59 33,5 90  
3 Cejnek Viktor 46 58 30 80  
4 Cejnek Pavel 28,9 51 22,4 70  
5 Zána Olda 18,8 49 14,8 60  
6 Ďásek Karel 21,8 48 17,4 50  
7 Lorencová Hana 54 47 43 40  
8 Havel Míra 29 45 24,9 30  
9 Blažek Petr 21,4 44 18,3 20  
10 Vopálenský Franta 21,3 44 18,2 20  
11 Sedmík Karel 23,7 38 22,9 10  
12 Patočková Mirka 54 34 54 9  
13 Blažek Sven 21 32 21 8  
14 Ćapek Pavel 12,4 30 12,5 7  
15 Němec Ivan 16,8 28 16,9 6  
16 Hanáček Ota 12,9 25 13 5  
17 Vacek Roman          
18 Fišer Radek          

  

  Turnaj č. 2 (Diamond Country Club).        
             
Pořadí Jméno HCP Výsledek HCP nový Body v turnaji  Body celkem
1 Lorencová Hana 43 49 33 100 140
2 Zána O. ml. 24,8 49 19,6 100 200
3 Cejnek Viktor 30 48 24,5 90 170
4 Blažek Sven 21 42 18,6 80 88
5 Blažek Petr 18,3 40 17 70 90
6 Havel Míra 24,9 39 23,7 60 90
7 Vopálenský Franta 18,2 39 17,3 60 80
8 Sedmík Karel 22,9 38 22,1 50 60
9 Zána Olda 14,8 38 14,2 50 110
10 Pleško Pavel 33,5 36 33,5 40 130
11 Fišer Radek 16,4 35 16,4 30 30
12 Patočková Mirka 54 35 54 30 39
13 Němec Ivan 16,9 32 17 20 26
14 Vacek Roman 18 31 18,1 10 10
15 Hanáček Ota 13 30 13,1 9 14
16 Ćapek Pavel 12,5 27 12,6 8 15
17 Cejnek Pavel 22,4 25 22,5 7 77
18 Ďásek Karel 17,4       50
19 Musil Bedřich 39        
20 Rod Kamil 17,8       0

 

  Turnaj č. 3 (Karlštejn 10-27)          
             
Pořadí Jméno HCP Výsledek HCP nový Body v turnaji  Body celkem
1 Havel Míra 23,7 49 18,5 100 190
2 Cejnek Pavel 22,5 48 17,9 90 167
3 Patočková Mirka 54 48 42 90 129
4 Sedmík Karel 22,1 46 18,2 80 140
5 Vopálenský Franta 17,3 46 14,1 80 160
6 Zána Olda 14,2 44 12,4 70 180
7 Cejnek Viktor 24,5 43 21,7 60 230
8 Pleško Pavel 33,5 41 31 50 180
9 Blažek Sven 18,6 39 17,6 40 128
10 Rod Kamil 17,8 39 16,9 40 40
11 Blažek Petr 17 38 16,4 30 120
12 Ćapek Pavel 12,6 37 12,3 20 35
13 Hanáček Ota 13,1 37 12,8 20 34
14 Němec Ivan 17 36 17 10 36
15 Lorencová Hana 33 26 33,1 9 149
16 Zána O. ml. 19,6 25 19,7 8 208
17 Ďásek Karel         50
18 Fišer Radek 16,4       30
19 Musil Bedřich 39       0
20 Vacek Roman 18,1       10

 

  Turnaj č. 4 (Mariánské Lázně)          
             
Pořadí Jméno HCP Výsledek HCP nový Body v turnaji  Body celkem
1 Vacek Roman 18,1 41 16,5 100 110
2 Lorencová Hana 33,1 40 31,1 90 239
3 Rod Kamil 16,9 38 16,3 80 120
4 Hanáček Ota 12,8 37 12,5 70 104
5 Pleško Pavel 31 37 30,5 70 250
6 Zána Olda 12,4 37 12,1 70 250
7 Havel Míra 18,5 36 18,5 60 250
8 Sedmík Karel 18,2 36 18,2 60 200
9 Ćapek Pavel 12,3 35 12,3 50 85
10 Vopálenský Franta 14,1 35 14,1 50 210
11 Benková Libuše 17 31 17,1 40 40
12 Zána O. ml. 19,7 31 19,8 40 248
13 Blažek Petr 16,4 30 16,5 30 150
14 Němec Ivan 17 27 17,1 20 56
15 Patočková Mirka 42 25 42,1 10 139
16 Blažek Sven 17,6 19 17,7 9 137
17 Benko Martin 16 10 16,1 8 8
18 Cejnek Pavel 17,9       167
19 Cejnek Viktor 21,7       230
20 Ďásek Karel         50
21 Fišer Radek         30
22 Musil Bedřich         0

 

  Turnaj č. 5 ( Pleneuf-Val Andre)        
             
Pořadí Jméno HCP Výsledek HCP nový Body v turnaji  Body celkem
1 Musil Bedřich 39 48 32 100 100
2 Ćapek Pavel 12,3 47 9,8 90 175
3 Hanáček Ota 12,5 47 9,9 90 194
4 Pleško Pavel 30,5 46 25,9 80 330
5 Sedmík Karel 18,2 46 15,2 80 280
6 Blažek Petr 16,5 44 14,1 70 220
7 Vacek Roman 16,5 44 14,1 70 180
8 Rod Kamil 16,8 41 14,8 60 180
9 Němec Ivan 17,1 37 16,8 50 106
10 Vopálenský Franta 14,1 37 13,8 50 260
11 Zána O. ml. 19,8 37 19,4 50 298
12 Zána Olda 12,1 37 11,8 50 300
13 Blažek Sven 17,7 33 17,8 40 177
14 Patočková Mirka 42,1 33 42,1 40 179
15 Lorencová Hana 31,1 31 31,1 30 269
16 Benko Martin 16,1       8
17 Benková Libuše 17,1       40
18 Cejnek Pavel         167
19 Cejnek Viktor         230
20 Ďásek Karel         50
21 Fišer Radek         30
22 Havel Míra         250

 

  Turnaj č. 6 (Fontana)          
             
Pořadí Jméno HCP Výsledek HCP nový Body v turnaji  Body celkem
1 Benko Martin          
2 Benková Libuše          
3 Blažek Petr 14,1        
4 Blažek Sven 17,8 28 17,9    
5 Ćapek Pavel 9,8 38 9,4    
6 Cejnek Pavel          
7 Cejnek Viktor          
8 Ďásek Karel          
9 Fišer Radek          
10 Hanáček Ota 9,9 37 9,7    
11 Havel Míra          
12 Lorencová Hana 31,1 33 31,1    
13 Musil Bedřich 32 52 24,5    
14 Němec Ivan 16,8        
15 Patočková Mirka 42,1 30 42,1    
16 Pleško Pavel 25,9 42 23,5    
17 Rod Kamil 14,8 34 14,8    
18 Sedmík Karel 15,2 36 15,2    
19 Vacek Roman 14,1 38 13,5    
20 Vopálenský Franta 13,8 39 12,9    
21 Zána O. ml. 19,4 38 18,6    
22 Zána Olda 11,8 38 11,2    

 

 

  Celkové výsledky                
    1 2 3 4 5 6 7 8  
Pořadí Jméno Kunětická Hora Diamond Country Club Karlštejn 10-27 Royal Golf Club Marianske Lazne Pleneuf-Val Andre Fontana Golf Course Achensee Golf Club München Eichenried AB Body celkem
1 Pleško Pavel 90 40 50 70 80       330
2 Zána Olda 60 50 70 70 50       300
3 Zána O. ml. 100 100 8 40 50       298
4 Sedmík Karel 10 50 80 60 80       280
5 Lorencová Hana 40 100 9 90 30       269
6 Vopálenský Franta 20 60 80 50 50       260
7 Havel Míra 30 60 100 60         250
8 Cejnek Viktor 80 90 60           230
9 Blažek Petr 20 70 30 30 70       220
10 Hanáček Ota 5 9 20 70 90       194
11 Rod Kamil     40 80 60       180
12 Vacek Roman   10   100 70       180
13 Patočková Mirka 9 30 90 10 40       179
14 Blažek Sven 8 80 40 9 40       177
15 Ćapek Pavel 7 8 20 50 90       175
16 Cejnek Pavel 70 7 90           167
17 Němec Ivan 6 20 10 20 50       106
18 Musil Bedřich         100       100
19 Ďásek Karel 50               50
20 Benková Libuše       40         40
21 Fišer Radek   30             30
22 Benko Martin       8         8

RELAX GOLF JIHLAVA

3D GOLF BLASTER SIMULÁTOR

Strojírenská 4/7, Jihlava (areál bývalého Motorpalu)

GPS: 49.4115483N, 15.5590394E

 

PROVOZNÍ DOBA

Od 1.11. do 30.4.

v letních měsících pouze dle dohody

Po - Pá: 15:00 - 21:00

So, Ne:  13:00 - 21:00

Je možné domluvit i jiný termín.