• RELAX GOLF JIHLAVA
  • Header 1
  • Header 2
  • Header 3

Relax Tour 2019

 Letošní 1. cena

                                              Letošní 1. cena                                                                                                                                                 Finalisté Olda Zána a Roman Vacek 

    Vítěz Olda Zána.  Gratulujeme!!!                   

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Hraje se celkem osm turnajů na stableford body.  Prvních osm hráčů bude po ukončení základní části rozděleno do dvou skupin a sehrají finálovou jamkovku vyřazovacím způsobem. Vítěz získá hodinky od firmy Tovys.

  •  autopat 1m
  •  poplatek 300,- Kč/hráč
  •  hraje se: podložka (odpaliště,grýn, fervej, asfalt, raf od 0m do 30,00 m), "smeták"(raf, písek, ostatní neřádstvo)
  •  VYSOKÁ TRÁVA VŽDY POUZE ŽELEZA A VŽDY „SMETÁK“
  •  PÍSEK VŽDY POUZE „SMETÁK“
  •  pozice vlajky ZÁKLADNÍ, rychlost grýnů ZÁKLADNÍ
  • hraje se na STABLEFORD BODY a HCP se nastavuje na 1. turnaj podle osobního HCP hráče, v dalších turnajích se nastavuje "interní" HCP (viz pozn. dole)
  •  přihlášky na telefon.čísle 605 278 864, nebo přes rezervaci
  •  přejeme pěknou hru

Aby byl turnaj zajímavější a spravedlivější, bude každému hráči po každém kole upraven HCP na základě  výsledku na "interní" HCP podle pravidel Golfové federace, tzn. může dojít v některých případech i ke zhoršení. Na další kolo si hráč nastaví vždy nový "interní" HCP.  Budete překvapeni, na jakou úroveň se někteří z vás mohou dostat.

První tři hráči v každém kole dostanou malou pozornost od sponzorů turnaje.

 
  Plán turnajů.    
        Hřiště Odehrát do Sponzor
1 Kunětická Hora 18.11.2018 F. Vopálenský
2 Diamond Country Club 9.12.2018 Petr Blažek
3 Karlštejn 10-27 30.12.2018 Míra Havel
4 Royal Golf Club Marianske Lazne 13.1.2019 Olda Zána
5 Pleneuf-Val Andre (Fr) 27.1.2019 Pavel Cejnek
6 Fontana Golf Course 10.2.2019 Martin Štajgl
7 Achensee Golf Club 24.2.2019 Karel Sedmík
8 München Eichenried AB 10.3.2019 Kamil Štveráček 

 

Upozorňuji účastníky turnaje, že uzávěrka turnaje č. 7 bude provedena 25.3.2019 a turnaje č. 8 1.4.2019. 

Průběžné výsledky  

 

  Turnaj č. 5 ( Pleneuf-Val Andre)        
             
Pořadí Jméno HCP Výsledek HCP nový Body v turnaji  Body celkem
1 Musil Bedřich 39 48 32 100 100
2 Ćapek Pavel 12,3 47 9,8 90 175
3 Hanáček Ota 12,5 47 9,9 90 194
4 Pleško Pavel 30,5 46 25,9 80 330
5 Sedmík Karel 18,2 46 15,2 80 280
6 Cejnek Viktor 21,8 45 18,2 70 340
7 Blažek Petr 16,5 44 14,1 60 190
8 Vacek Roman 16,5 44 14,1 60 170
9 Rod Kamil 16,8 41 14,8 50 170
10 Němec Ivan 17,1 37 16,8 40 85
11 Vopálenský Franta 14,1 37 13,8 40 250
12 Zána O. ml. 19,8 37 19,4 40 268
13 Zána Olda 12,1 37 11,8 40 290
14 Cejnek Pavel 18 36 18 30 227
15 Blažek Sven 17,7 33 17,8 20 155
16 Patočková Mirka 42,1 33 42,1 20 157
17 Lorencová Hana 31,1 31 31,1 10 249
18 Benko Martin 16,1       6
19 Benková Libuše 17,1       20
20 Ďásek Karel         50
21 Fišer Radek         30
22 Havel Míra 18,5       250

 

  Turnaj č. 6 (Fontana)          
             
Pořadí Jméno HCP Výsledek HCP nový Body v turnaji  Body celkem
1 Musil Bedřich 32 52 24,5 100 200
2 Blažek Petr 14,1 44 11,8 90 280
3 Pleško Pavel 25,9 42 23,5 80 410
4 Vopálenský Franta 13,8 39 12,9 70 320
5 Ćapek Pavel 9,8 38 9,4 60 235
6 Vacek Roman 14,1 38 13,5 60 230
7 Zána O. ml. 19,4 38 18,6 60 328
8 Zána Olda 11,8 38 11,2 60 350
9 Hanáček Ota 9,9 37 9,7 50 244
10 Sedmík Karel 15,2 36 15,2 40 320
11 Havel Míra 18,5 35 18,5 30 280
12 Rod Kamil 14,8 34 14,8 20 190
13 Benková Libuše 17,1 33 17,1 10 30
14 Lorencová Hana 31,1 33 31,1 10 259
15 Cejnek Viktor 18,2 31 18,3 9 349
16 Cejnek Pavel 18 30 18,1 8 235
17 Patočková Mirka 42,1 30 42,1 8 165
18 Blažek Sven 17,8 28 17,9 7 162
19 Benko Martin 16,1 10 16,2 6 12
20 Němec Ivan 16,8       85

 

  Turnaj č. 7 Achensee)          
             
Pořadí Jméno HCP Výsledek HCP nový Body v turnaji  Body celkem
1 Patočková Mirka 42,1 40 38,1 100 265
2 Pleško Pavel 23,5 40 21,9 100 510
3 Vopálenský Franta 12,9 39 12 90 410
4 Ćapek Pavel 9,4 37 9,2 80 315
5 Cejnek Viktor 18,3 36 18,3 70 419
6 Hanáček Ota 9,7 33 9,8 60 304
7 Vacek Roman 13,5 33 13,5 60 290
8 Sedmík Karel 15,2 31 15,3 50 370
9 Zána Olda 11,2 30 11,3 40 390
10 Cejnek Pavel 18,1 29 18,2 30 265
11 Zána O. ml. 18,6 28 18,7 20 348
12 Benková Libuše 17,1 26 17,2 10 40
13 Blažek Sven 17,9 26 18 10 172
14 Blažek Petr 11,8 20 11,9 9 289
15 Benko Martin 16,2 15 16,3 8 20
16 Havel Míra 18,5       280
17 Lorencová Hana 31,1       259
18 Musil Bedřich 24,5       200
19 Němec Ivan         85
20 Rod Kamil 14,8       190

  

  Turnaj č. 8 (München)          
             
Pořadí Jméno HCP Výsledek HCP nový Body v turnaji  Body celkem
1 Vacek Roman 13,5 43 11,4 100 390
2 Cejnek Viktor 18,3 42 16,5 90 509
3 Zána Olda 11,3 42 10,1 90 480
4 Sedmík Karel 15,3 39 14,4 80 450
5 Vopálenský Franta 12 37 11,7 70 480
6 Zána O. ml. 18,7 34 18,7 60 408
7 Blažek Petr 11,9 33 11,9 50 339
8 Pleško Pavel 21,9 33 21,9 50 560
9 Benková Libuše 17,2 29 17,3 40 80
10 Blažek Sven 18 29 18,1 40 212
11 Cejnek Pavel 18,2 29 18,3 40 305
12 Ćapek Pavel 9,2 28 9,3 30 345
13 Hanáček Ota 9,8 28 9,9 30 334
14 Benko Martin 16,3 10 16,4 20 40
15 Havel Míra         280
16 Lorencová Hana         259
17 Musil Bedřich         200
18 Němec Ivan         85
19 Patočková Mirka         265
20 Rod Kamil         190

 

  Celkové výsledky                
    1 2 3 4 5 6 7 8  
Pořadí Jméno Kunětická Hora Diamond Country Club Karlštejn 10-27 Royal Golf Club Marianske Lazne Pleneuf-Val Andre Fontana Golf Course Achensee Golf Club München Eichenried AB Body celkem
1 Pleško Pavel 90 40 50 70 80 80 100 50 560
2 Cejnek Viktor 80 90 60 40 70 9 70 90 509
3 Vopálenský F. 20 60 80 50 40 70 90 70 480
4 Zána Olda 60 50 70 70 40 60 40 90 480
5 Sedmík Karel 10 50 80 60 80 40 50 80 450
6 Zána O. ml. 100 100 8 20 40 60 20 60 408
7 Vacek Roman   10   100 60 60 60 100 390
8 Ćapek Pavel 7 8 20 50 90 60 80 30 345
9 Blažek Petr 20 70 30 10 60 90 9 50 339
10 Hanáček Ota 5 9 20 70 90 50 60 30 334
11 Cejnek Pavel 70 7 90 30 30 8 30 40 305
12 Havel Míra 30 60 100 60   30     280
13 Patočková M. 9 30 90 8 20 8 100   265
14 Lorencová H. 40 100 9 90 10 10     259
15 Blažek Sven 8 80 40 7 20 7 10 40 212
16 Musil Bedřich         100 100     200
17 Rod Kamil     40 80 50 20     190
18 Němec Ivan 6 20 10 9 40       85
19 Benková Libuše       20   10 10 40 80
20 Benko Martin       6   6 8 20 40


 

Hráči na 1. až 8. místě sehrají vyřazovací jamkovku podle níže uvedené tabulky. Pokud by někomu nevyhovoval navržený termín, může si se soupeřem domluvit jiný, ale takový, aby  finále mohlo být odehráno 13.4.2019.

    Pavouk finále.    
Termín: 6.4. v 13:00 a v 16:00 7.4. v 16:00 13.4. ve 16:00  
         
  1. Pleško Pavel      
  8. Čapek Pavel  Pavel Čapek    
       Olda  
  4. Zána Olda  Olda    
  5. Sedmík Karel      
        Olda
  2. Cejnek Viltor      
  7. Vacek Roman  Roman    
       Roman  
  3. Vopálenský Franta  Franta    
  6. Zána Olda ml.      
         
Hřiště:
Dale Hill Old Course (Anglie)
White Stones Beach II (USA) National Golf Club 2013 (USA)  

RELAX GOLF JIHLAVA

3D GOLF BLASTER SIMULÁTOR

Strojírenská 4/7, Jihlava (areál bývalého Motorpalu)

GPS: 49.4115483N, 15.5590394E

 

PROVOZNÍ DOBA

Od 1.11. do 30.4.

v letních měsících pouze dle dohody

Po - Pá: 15:00 - 21:00

So, Ne:  13:00 - 21:00

Je možné domluvit i jiný termín.